MENU
Operativní leasing pro fyzické osoby – přehled všech nabídek

Operativní leasing pro fyzické osoby – přehled všech nabídek

Přehled značek (aktualizace 12.7.2016) najdete v našem stručném přehledu, konkrétní nabídku aut naleznete zde na webu. Zde si můžete jednotlivé nabídky srovnat nejen podle výše měsíční splátky, ale také podle služeb. Ty jsou totiž velmi důležité.

AUDI – v seznamu operativního leasingu jsou dva modely. Jde o Audi A4 s jediným motorem 1.4 TFSI a Audi A4 Avant s dieselovým 2.0 TDI o výkonu 110 kW. Všechny kalkulace jsou nastaveny na tři roky s ročním nájezdem 20 tis. km.

CITROËN – v rámci programu Citroën Relax, resp. Relax Plus, je k dispozici celkem 18 variant od devíti modelů. Leasingovou smlouvu je možno sjednat na 24 nebo 36 měsíců s maximálním nájezdem 20 tis. km/rok.

FIAT - poskytuje operativní leasing hned na pět svých modelů. Smlouvu lze uzavřít na 12, 24 nebo 36 měsíců v závislosti na konkrétním modelu. Roční limit ujetých kilometrů je ale pro všechny stejný ve výši 20 tis. km.

HYUNDAI – služba Hyundai Tarif obsahuje nabídku operativního leasingu na sedm modelů, z nichž každý zastupuje jedna motorizace. Základní nabídka je na dobu tří let s nájezdem 20 tis. km/rok.

JEEP - pro soukromníky poskytuje operativní leasing na modely Jeep Renegade a Jeep Grand Cherokee, který je také se svou splátkou necelých dvaceti tisíc korun nejdražším vozem v nabídce na srovnávači Leasio.cz.

MERCEDES-BENZ – na „operák“ nabízí na osm modelů, u každého si pak můžete vybrat motor, převodovku i barvu. Smlouvu je možné uzavřít na 12, 24 nebo 36 měsíců s limitem 20 nebo 30 tis. km/rok. Zajímavostí je, že v případě přečerpání stanoveného množství kilometrů si prodejce účtuje poměrně vysokou částku za přejetý kilometr. V závislosti na modelu se platí 2,40-4,40 Kč bez DPH za km.

OPEL – v rámci programu Opel Flex Lease si mohou zájemci zvolit modely Astra a Insignia. Délka operativního leasingu může být dohodnuta na dva nebo tři roky s ročním nájezdem 20 tis. km. Zákazník zde má opět možnost zvolit kalkulaci bez nebo se službami.

PEUGEOT – francouzská značka poskytuje operativní leasing v rámci produktu Peugeot Relax. Nabízí celkem sedmnáct variant od devíti modelů. Operativní leasing lze dohodnout na dva nebo tři roky a nájezdem 20 tis. km/rok.

RENAULT – v programu Drive najdete pět modelů, u čtyř z nich (Clio, Clio Grandtour, Mégane a Kadjar) si můžete vybrat z jednoho zážehového a jednoho vznětového motoru. Zajímavostí je nabídka osobní dodávky Trafic Cool. Smlouva může být sjednána na dva roky a s maximálním ročním nájezdem 20 tis. km.

SEAT – Seat Olé na oficiálním webu ukazuje celkem pět modelů v deseti kombinacích. Nabídka je pozoruhodná díky sportovním modelům Leon FR a Cupra. Měsíční splátka obsahuje předepsaný servis i zimní pneumatiky. Nájem trvá po dobu dvou let s ročním nájezdem 20 tis. km.

ŠKODA AUTO – v rámci programu Škoda bez starostí je v nabídce pět modelů v celkem osmnácti kombinacích motorů a karoserií. Automobily mají v ceně paket Mobilita Plus, který zajišťuje pomoc v případech, na které se nevztahuje základní asistenční služba. Vozy lze pronajmout na dobu dvou let a 40 tis. km nebo na dobu tří let s celkovým nájezdem 50 tis. km. Škoda nabízí dvě varianty operativního leasingu. Zatímco základní START nezahrnuje zimní pneumatiky ani servis, u varianty KOMPLET jsou zmíněné služby obsaženy v ceně měsíční splátky.

VOLKSWAGEN - nabídku operativního leasingu najdou zájemci pod název All Inclusive. Importér se rozhodl nabídnout model Golf v celkem deseti variantách (hatchback, kombi Variant i Golf Plus) od motorizace 1.2 TSI s výkonem 81 kW až po nejvýkonnější Golf R o výkonu 221 kW. V seznamu modelů nechybí ani oblíbené kompaktní MPV Touran, které je k mání pouze s jediným motorem 1.4 TSI.

Nevybrali jste si? Podívejte se na naši kompletní nabídku!