MENU
Jak to funguje?

Jak to funguje?

Vytvořili jsme unikátní nezávislou platformu pro srovnání operativního leasingu nových automobilů přímo od výrobců. Protože spolupracujeme přímo s importéry, nabízíme ty nejlepší ceny pronájmu, máme největší nabídku vozidel i aktuální nové modely. Konkurenční nabídky si můžete snadno srovnat, vybrat pro vás tu nejvýhodnější a jednoduše bez registrace poslat nezávaznou poptávku přímo prodejci.


KROK 1: Je pro vás operativní leasing ideálním řešením?

Věříme, že ano, přesto si přečtěte náš blog. Pokud si nejste jisti, jaké auto je pro vás to pravé, nebo máte dotazy k operativnímu leasingu, využijte naše nezávislé poradenství na facebooku, nebo nám napište na náš chat.

KROK 2: Vyberte si auto

Spefifikujte, kolik peněz jste schopni měsíčně utratit za nové auto, nebo si jej rovnou vyberte podle značky, karoserie a třídy.

KROK 3: Srovnejte si nabídky

Pokud se rozhodujete mezi více alternativami, srovnejte si modely i parametry jejich financování. Upřesněte váš roční nájezd a dobu pronájmu.

KROK 4: Odešlete nám nezávaznou poptávku

Vaši poptávku předáme prodejci, který se s vámi spojí a společně si odsouhlasíte detaily smlouvy. Prodejce vám zároveň sdělí, kdy pro vás bude nové auto připraveno.

KROK 5: Přebíráte nový vůz

Po schválení smlouvy je vaše nové auto připraveno u prodejce. U něj podepisujete leasingovou smlouvu a odjíždíte s vozidlem.